SS | destek@abanozmedya.com | Trabzonloading

Çok Amaçlı Bakım ve Pas Sökücü Sprey Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

2021-05-11

Soma Kimya’nın en iddialı ürünlerinden biri olan Somafix S80 Çok Amaçlı Sprey (Somafix Multi Use Product), profesyonellerin tercihi olmasının yanı sıra günlük hayatımızda da kirle ve pasla ilgili hemen her türlü işimizde yardımımıza koşuyor. Metal parçaların paslanmasına engel olan çok amaçlı sprey pratik kullanımıyla da profesyonellerin favori ürünü arasında yer alıyor.

Pastan birbirine geçmiş metalleri birbirinden kolayca ayrılmasını sağlayan Somafix Çok Amaçlı Sprey, endüstriyel uygulamalarda pas ve korozyona karşı korumasıyla çok tercih edilen ve popüler bir ürün olmuştur. Endüstriyel spreyler grubuna giren Somafix S80 Çok Amaçlı Sprey’in kullanım alanları oldukça geniştir. Yıllarca neme ve suya maruz kalan ve bu sebeple birbirine geçip kalıplaşmış parçaların birbirinden ayrılmasını sağlayan, sökülemeyen vidaların küçük bir dokunuşla sökülmesini sağlayan ürün ayrıca, yağı, kiri ve de aşınmayı ortadan kaldırıyor, metallerinizi parlatarak yeni gibi görünmesini sağlıyor. Özel pipeti sayesinde en dar ve küçük yüzeylere dahi girer, kolayca nüfuz eder. Ürünü ayrıca kirden, yağdan yapış yapış olan metallerinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz. Çok amaçlı sprey ayrıca otomotiv sektöründe de ustaların en çok kullandığı ürünlerden biri haline gelmiştir. Endüstriyel alanda oldukça önemli bir yere sahip olan çok amaçlı bakım ve pas sökücü sprey ayrıca tekerlek, balata gibi hareketli parçalar üzerinde de kullanılabilir.

Somafix S80 Çok Amaçlı Sprey nerelerde kullanılır?

Profesyonellerin tercihi olan Somafix S80 Çok Amaçlı Sprey günlük hayatta da birçok alanda kurtarıcı ürün misyonu üstleniyor. Ürün, cıvatalarda, zincir yağlamada, gıcırdayan kapılar ve ofis sandalyelerinde, demir sürgülerde, tutukluk yapan kapı kilitlerinde, sıkışan fermuarda, sıkışmış cıvata ve bujilerde, zorlu lekelerin çıkartılmasında, hızlı yapıştırıcıların çıkartılmasında, deri malzemelerin bakımında da kullanılabilir. Körelmiş kesici aletler için de kullanılabilen ürün ayrıca metalleri de parlatarak korozyonu önlüyor. Gres yağını ve kiri, etiket ve de yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden temizleyen çok amaçlı spreyi ayrıca nemlenen elektirikli ev aletleriniz için de kullanabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Çok amaçlı pas sökücü spreyi kullanmak oldukça kolaydır. Profesyonel kullanıcıların ve ustaların bir numaralı ürünü haline gelen ürünü kullanmadan önce iyice sallamak yeterli olacaktır. Spreyi dikey olarak püsküterek alana nüfuz etmesi için bekleyin. Özel pipeti sayesinde her alanda uygulama imkanı olan çok amaçlı ürünü uyguladıktan sonra uygulanan alanı bez veya fırça ile temizlemeniz gerekir. Ateşe yaklaştırmamanız gereken çok amaçlı pas sökücü sprey eşyalarınızın boyalarını aşındırmaz.

Pas nasıl sökülür? Çok amaçlı sprey nerelerde ve nasıl kullanılır? sorularının cevabını Somafix Çok Amaçlı Sprey S80 ürün tanıtım videomuzdan da izleyebilirsiniz: